Sigorta

Bahçeşehir Üniversitesi'nde öğrencilerin hizmetinde bir doktor ve bir hemşire vardır. Üniversiteiçerisinde bu personel tarafından uygulanacak tüm tedavinin masraflar İEÜ tarafından karşılanmaktadır. Üniversite dışındaki hastanelerde yapılan tüm tedavilerin masrafları öğrencilerin kendi özel sağlık sigortaları veya ailelerinin sosyal güvenlik sistemleri tarafından karşılanır.
Tüm yabancı uyruklu öğrencilerin ve değişim öğrencilerinin İEÜ’ye gelmeden önce uluslararası geçerliliği olan bir sağlık sigortası yaptırmaları önemle tavsiye edilir.

Bahçeşehir Üniversitesi'nde öğrencilerin hizmetinde bir doktor ve bir hemşire vardır. Üniversite içerisinde bu personel tarafından uygulanacak tüm tedavinin masraflar BAU tarafından karşılanmaktadır. Üniversite dışındaki hastanelerde yapılan tüm tedavilerin masrafları öğrencilerin kendi özel sağlık sigortaları veya ailelerinin sosyal güvenlik sistemleri tarafından karşılanır.

Tüm yabancı uyruklu öğrencilerin ve değişim öğrencilerinin BAU'ya gelmeden önce uluslararası geçerliliği olan bir sağlık sigortası yaptırmaları önemle tavsiye edilir.